Co se děje

Neschovávej se před prevencí! Rakovině děložního čípku můžeš předejít

30 /­ 9 / 2021

Podívejte se na video, které vytvořila pacientská organizace Veronica ve spolupráci s předními lékaři a známými osobnostmi. Video uvidíte po kliknutí na odkaz.

Šance na dítě tu je!

22 /­ 9 / 2021

Potýkáte se s onkologickým onemocněním? Čeká vás onkologická léčba? Toužíte po dítěti? Věřte, že nic není ztraceno. Vyhledat odbornými je ale potřeba ještě předtím, než na léčbu nastoupíte.

Nádor vypadá i jako ranka, která se nehojí

22 /­ 9 / 2021

S měnícím se znaménkem jděte hned k lékaři. Když ho necháte půl roku měnit, už můžete mít všude rozšířený nádor, říká kožní lékařka Lucie Jarešová.

Aktivní přístup žen snižuje riziko gynekologických nádorů

20 /­ 9 / 2021

V porovnání s řadou jiných zemí mají ženy v Česku k dispozici mnohem pokročilejší medicínu. Jde o velké privilegium, protože na mnoha místech světa bez dostupné prevence onkogynekologických onemocnění umírají ženy na onemocnění, jehož riziko lze snížit nebo mu dokonce zcela předejít. Podle odborníků je však důležitý aktivní přístup.

Třetí dávka očkování přehledně: Kam jít a je třeba i po prodělání covidu?

20 /­ 9 / 2021

Lidé začali dostávat SMS, které je informují o nároku na třetí dávku očkování proti covidu-19. Pro koho je určená a proč je potřeba? Seznam Zprávy přináší odpovědi na nejčastější otázky.

nahoru