Setkání 18. května v Praze je určeno pro osoby, jež pečují o své blízké nebo je tato situace v budoucnu čeká. Je zdarma, ale s ohledem na omezenou kapacitu je nutná předem registrace. 

Setkání pořádá Odbor sociálních agend ÚMČ Praha-Zbraslav ve spolupráci s organizací A DOMA, z. s., v rámci projektu Dva životy Praha II. Proběhne dne 18. května 2023 od 16 hodin v Obřadní síni Městského domu Zbraslav, ul. U Malé řeky 3.

Setkání je určeno pro osoby, jež pečují o své blízké nebo je tato situace v budoucnu čeká. Můžete pečovat o rodiče, dítě s postižením, manžela po autonehodě či vaše dospělé dítě od 18 let věku.  

Účastníci se na setkání dozvědí informace z různých oblastí, v nichž působí odborníci z multidisciplinárních týmů organizace A DOMA, z. s. (např. Rodinný průvodce®, ergoterapeut, právník, nutriční terapeut, fyzioterapeut, sociální pracovník, psychoterapeut, klinický farmaceut, trenér paměti a další). Odborníci Vás seznámí s novými informacemi, které můžete využít přímo při péči, či s tím, kdo vám v problematických situacích pomůže. 

Soubor: 

Image icon Pozvánka na seminář

Klíčová slova: 

Oznámení, pozvánky

Více na: https://www.helpnet.cz/aktualne/jak-se-nesesypat-z-pece-o-blizkeho-1

Stáhněte si průvodce CESTA PACIENTA k diagnóze, která vás zajímá

X