Ani v září nezahálíme! Pojďme se podívat na akce, kterých jsme se v uplynulém měsíci zúčastnili:

  • Začátkem měsíce jsme se vydali na mezinárodní konferenci Síla pacientů, kde nás reprezentovala Marie Ředinová z České ILCO z.s. – dobrovolné sdružení stomiků, Michaela Tůmová, ředitelka organizace Dialog Jessenius, a Nikol Pazderová, manažerka projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu.
  • Na konferenci LIFMAT 2022 jsme měli možnost nahlédnout do světa moderních technologií v medicíně a řízení životního stylu a dozvědět se více o telemedicíně a zdravotních aplikacích.
  • Předsedkyně našeho Výboru a ředitelka ONKO Unie, o.p.s. Petra Adámková vycestovala do Paříže na ESMO Congress 2022 a ve svém příspěvkem v bloku „Join us, learn and share: Best practices across Europe“ návštěvníkům představila Světový den onkogynekologických onemocnění.
  • V druhé polovině září jsme si potom nenechali ujít ani Předsednickou konferenci na téma „Integrace osob se zdravotním postižením na trh práce“, kterou pořádalo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR. Za účast děkujeme Michaele Tůmové z Dialog Jessenius.
  • A nejčerstvější akcí je konference Farmaceutická strategie Evropy, kde Petra Adámková zjišťuje novinky k tématu zajištění dostupnosti moderní léčby pro všechny pacienty.