Tulipánový měsíc https://www.tulipanovymesic.cz/ Amelie realizuje od roku 2013 každý rok v březnu. Jeho cílem je přinést s jarem i naději všem, kdo se osobně či v blízkém okolí setkávají s onkologickým onemocněním.


Každý se může zapojit a pomoci podle svých možností. Tulipánový měsíc nabízí řadu akcí na podporu všech, kterým do života vstoupila rakovina. Tulipán jako symbol jara zároveň symbolizuje i naději a změnu.

Proto každý rok naši dobrovolníci zdobí několik desítek onkologických oddělení v nemocnicích – aby jaro přineslo do nemocnic i změnu a naději. Výtvarná díla na výzdobu vytváří lidé z celé republiky a připojují k nim u vzkazy pro nemocné. I málo stačí k tomu, abyste udělali radost!

Poděkování a podpora mohou mít celou řadu podob. Poděkujte ženám, které jsou pro vás v životě důležité. Vyjádřete na den žen respekt a úctu kolegyním. Anebo udělejte radost sami sobě a rozjasněte si den kyticí tulipánů. 

Při nákupu benefiční kytice přes Florea navíc přispějete na dobrou věc. 30 % z ceny prodaných tulipánů jde totiž na podporu bezplatných, odborných služeb pro onkologicky nemocné a jejich blízké v Amélii. 

Stáhněte si průvodce CESTA PACIENTA k diagnóze, která vás zajímá

X