4. června 2023 proběhl první Survivorship Day – Den onkologických pacientů. Děkujeme všem, kdo se na něm podíleli – ať už jako organizátoři, aktéři programu nebo hosté. Právě díky vašemu nasazení a účasti mohla vzniknout akce, která byla jedním slovem skvělá! Velmi si vážíme záštity, kterou akci poskytli ministr zdravotnictví ČR Vlastimil Válek a předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Markéta Pekarová Adamová. 

Společně jsme si užili den plný inspirace pro zdravý životní styl, užitečných informací pro úspěšnou rekonvalescenci po onkologické léčbě, ale také hudební vystoupení i módní přehlídku. Nechyběl ani program pro děti a možnost osobních konzultací s odborníky. Už teď se těšíme na další ročník, který proběhne 2. 6. 2024 a jistě bude opět o něco bohatší. 

Brzy budete mít možnost zhlédnout záznam panelové diskuse na téma Kvalita života po onkologické léčbě. Podívejte záznam panelové diskuse na téma Kvalita života po onkologické léčbě, na fotografie z akce a také mediální ohlasy, které vyvolala.

ČT Studio 6 Víkend

FTV Prima / Hlavní zprávy, reportáž

TV Nova / Televizní noviny, reportáž

Novinky.cz ZDE

Prazsky.denik.cz ZDE

Blesk.cz ZDE